• İş bu "GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ",www.bosnakoy.com internet sitesinin ,kullanıcılarına sağladığı bilgi,hizmet ,ürün ve sair hususlara ilişkin hükümleri düzenlemektedir.Bu sözleşmede www.bosnakoy.com web sitesi "SİTE",bu siteye her ne surette olursa olsun bilgi veren,kullanan,giriş yapan ,ürün satın alan ve sair kişiler ise "KULLANICI" olarak adlandırılmıştır.www.bosnakoy.com 'un gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir.www.bosnakoy.com'u ziyaret ederek siteye giren yada siteye üye olan, , veya sipariş vererek satış sözleşmesini onaylayan , formları dolduran her kullanıcı ,"GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ "VE "ÜYELİK SÖZLEŞMESİ " nde yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
  • Öztaş Hayvancılık Gıda Tarım San ve Tic. A. Şirketi nin sahibi olduğu www.bosnakoy.com sitesinin gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir. www.bosnakoy.com’yu ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uymayı ve uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
  1. Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları www.bosnakoy.com'a aittir. Bu konu site kullanım şartlarında ayrıca ve detaylı açıklanmıştır.Lütfen kullanım koşullarını okuyunuz.
  2. Müşteri tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
  3. www.bosnakoy.com üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için www.bosnakoy.com mümkün olan tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
  4. Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir, www.bosnakoy.com’da üye güvenliğini üst seviyede tutmak adına 3D Secure Güvenlik Uygulaması kullanılmaktadır ve gereken tüm güvenli ödeme standartlarını sağlamaktadır.
  5. Kayıtlı bilgiler YASAL DÜZENLEMELERİN ÖNGÖRDÜĞÜ SORUMLULUKLAR ÇERÇEVESİNDE ilgili kuruluşlara açıklanabilir.
  6. İş bu site ile ilgili ayrıca düzenlenmiş olan "KULLANIM ŞARTLARINI " okuyan her kişi,aynı zamanda "GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ"ni de okumuş ve tüm hükümlerini onaylayarak kabul etmiş sayılır.

Şayet kullanıcı,siteye üye olmak ve alışveriş yapmak isterse,bu halde ""KULLANIM ŞARTLARINI ","GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ"ni,"ÜYELİK SÖZLEŞMESİ","ÖN BİLGİLENDİRME FORMUNU" "SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ" de okumuş ve tüm hükümlerini onaylayarak kabul etmiş sayılır.

Site kullanım şartlarının tüm hükümlerini mutlaka okuyunuz.