www.bosnakoy.com.tr web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Web sitesinin sahibi Öztaş Hayvancılık Gıda Tarım San.ve Tic.A.Şirketi olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf,mülkiyet yetkisi Öztaş Hayvancılık Gıda Tarım San ve Tic.A.Şirketi'ne aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce KULLANIM KOŞULLARINI dikkatle okuyunuz.

Bu KULLANIM KOŞULLARININ BELİRTİLDİĞİ metinde; www.bosnakoy.com.tr web sitesi "SİTE",bu siteye her ne surette olursa olsun bilgi veren,kullanan,giriş yapan ,ürün satın alan ve sair kişiler ise "KULLANICI" olarak adlandırılmıştır.

  1. Öztaş Hayvancılık Gıda Tarım San. ve Tic.A.Ş.' nin sahibi olduğu www.bosnakoy.com.tr sitesinin kullanım şartları aşağıda belirtilmiştir. www.bosnakoy.com.tr’yi ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uymayı ve uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisimülkiyet hakkı,Öztaş Hayvancılık Gıda Tarım San. ve Tic.A.Ş'ne ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz.
  2. Öztaş Hayvancılık Gıda Tarım San. ve Tic.A.Ş. , sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.
  3. Sitenin kullanım şartlarını 'nı ,üyelik sözleşmesini,gizlilik sözleşmesini web sitemizden görüntüleyebilirsiniz.
  4. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde EDİRNE Mahkemeleri münhasıran yetkilidir.
  5. Öztaş Hayvancılık Gıda Tarım San. ve Tic.A.Ş., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.Site Kullanma şartlarında,Gizlilik sözleşmesi ,üyelik sözleşmesi ile satış sözleşmesinde ayrıntılı olarak sorumluluk kabul edilmeyen haller belirtilmiş olup,siteye giriş ile her kişi bu sözleşmeleri okumuş ve hükümlerini kabul etmiş sayılır. Lütfen tüm sözleşmeleri okuyunuz.
  6. Web Sitesi’nin sahibi Öztaş Hayvancılık Gıda Tarım San. ve Tic.Anonim Şirketidir. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu Öztaş Hayvancılık Gıda Tarım San. ve Tic.A.Ş.’nin ya da Öztaş Hayvancılık Gıda Tarım San. ve Tic.A.Ş.'nin lisans aldığı kuruluşların veya şirketin mülkiyetindedir. Öztaş Hayvancılık Gıda Tarım San. ve Tic.A.Ş.’den önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.
  7. Kayıtlı bilgiler YASAL DÜZENLEMELERİN ÖNGÖRDÜĞÜ SORUMLULUKLAR ÇERÇEVESİNDE ilgili kuruluşlara açıklanabilir.Gizlilik sözleşmesinde bu haller ayrıntılı düzenlenmiştir. Lütfen okuyunuz.
  8. www.bosnakoy.com.tr üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için www.bosnakoy.com.tr mümkün olan tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir, www.bosnakoy.com.tr’de üye güvenliğini üst seviyede tutmak adına 3D Secure Güvenlik Uygulaması kullanılmaktadır ve gereken tüm güvenli ödeme standartlarını sağlamaktadır. www.bosnakoy.com.tr tarafından toplanan bilgiler (kredi kartı ve bankamatik kart bilgileri hariç) genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.Kredi kartı ve bankamatik kart bilgileri ise hiçbir şekilde sitede kayıt altına alınmamaktadır. www.bosnakoy.com.tr sitesi ,ortamdaki bilgileri korumak için her türlü mümkün olan endüstri standardını kullanmaktadır.Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda herhangi bir garanti vermemektedir.Bu nedenle kullanıcı kendi güvenlik önlemlerini de almalıdır.(Güvenli bir IP den siteye giriş yapmalı kendi virüs programı vs güvenlik önlemlerini de almalıdır) İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir.Yetkisiz kişiler tarafından alınıp kullanılabilir.Bu kullanım ve kullanımdan doğan zarar www.bosnakoy.com.tr'un sorumluluğunda değildir.
  9. Sitemizde satılan ürünlerin niteliği ile ilgili "Kullanma Şartları "nın 13. maddesindeki uyarıyı mutlaka okuyunuz.
  10. İş bu site ile ilgili ayrıca düzenlenmiş olan "KULLANIM ŞARTLARINI " okuyan her kişi,aynı zamanda "GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ"ni de okumuş ve tüm hükümlerini onaylayarak kabul etmiş sayılır.

Şayet kullanıcı,siteye üye olmak ve alışveriş yapmak isterse,bu halde ""KULLANIM ŞARTLARINI ","GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ"ni,"ÜYELİK SÖZLEŞMESİ","ÖN BİLGİLENDİRME FORMUNU" "SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ" de okumuş ve tüm hükümlerini onaylayarak kabul etmiş sayılır.

Site kullanım şartlarının tüm hükümlerini mutlaka okuyunuz.